Lyžování

☻ Největší lyžařské středisko SkiResort ČERNÁ HORA - PEC ☻ Krkonošská magistrála - užijte si běžky

Sjezdovky
Vítejte v největším lyžařském středisku ve Střední Evropě! SkiResort ČERNÁ HORA - PEC, kde můžete lyžovat na 50 km sjezdovek a lyžařských cest na 1 skipas. SkiResort tvoří 6 vzájemně propojených areálů - Černá hora, Pec pod Sněžkou, Černý Důl, Malá Úpa, Velká Úpa a Svoboda nad Úpou.

SKIBUS a SKITOUR (https://www.skiresort.cz/informace/skibus/)
Šetřete nohy a peníze za parkování a benzín, u nás to máte na Skibus stejně daleko jako do auta! Hned vedle Challupy je totiž zastávka. Tato skvělá služba vám ušetří hledání parkoviště a doveze vás přímo k vleku. Jako bonus si můžete dát ve skibaru pivko, nebo i něco silnějšího na zahřátí.

Běžky (https://www.skiresort.cz/aktivity/bezecke-trate/)
Ani běžky však nezůstávají pozadu. Velkou výhodou Krkonoš je nadmořská výška, díky které ve hřebenové oblasti leží sníh až 6 měsíců v roce. Celé Krkonoše od západu na východ lze projet na běžkách po Krkonošské magistrále – jednotlivé krkonošské oblasti jsou propojené a dost se prolínají.

Půjčovny (https://www.skiresort.cz/sluzby/pujcovny/)
Jste lyžaři nováčci? Nebo byste rádi vyzkoušeli místo lyží snowboard? Není problém, v místních půjčovnách vám přímo u sjezdovky Skiresort Live vypůjčí všechno, co potřebujete.

Lyžařská škola + babysitting (https://www.skiresort.cz/sluzby/lyzarska-skola/)
Pokud byste se rádi na sjezdovce zlepšili nebo to chtěli dopřát mladému členu rodiny, můžete si na hodinu, dvě nebo celý den pronajmout instruktora. Pro nejmenší nabízí Skiresort Live i babysitting.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace