CHALLUPA

Naše CHALLUPA v Krkonoších

Pokud budete hledat takové místo v horách, které nabízí odpočinek, ale zároveň má za rohem spoustu sportovních aktivit, určitě pojďte na CHALLUPU. Nachází se v zeleném údolí řeky Úpy, která pramení jen o pár kilometrů dál proti proudu. Úpa teče doslova pod jejím prahem, přičemž její šum dodává místu přímo pohádkovou atmosféru. CHALLUPA leží v srdci Krkonoš, které nabízí nepřeberné množství výletů, sportovních aktivit a zážitků pro děti. Troufáme si říct, že nikde jinde v naší republice nenajdete takovou koncentraci vysokohorských scenérií, lyžařských středisek a atrakcí pro děti jako právě v Krkonoších.

ZIMA - sníh, lyžování, skibus, ...

V zimě si u nás přijdou na chuť milovníci sjezdovek, běžkařských stop, nebo koulování a stavění sněhuláků přímo na naší zahradě. Krkonoše si díky své histori staly kolébkou českého lyžování. Díky skvělým sněhovým podmínkám si drží oblibu svých návštěvníků. Přímo na sjezdovku vás doveze SKIBUS, který staví hned vedle CHALLUPY. Doprava skibusem má mnoho výhod - je zadarmo, nemusíte hledat ani platit parkování, přiveze vás až k vleku a můžete si dát tolik piv, kolik chcete.

LÉTO - sluníčko, kola, KRNAP

V létě si dopřejete dostatek horského sluníčka při vyjížďkách na horských kolech a túrách po vrcholcích nejvyšších českých hor, kterým dominuje o několik kilometrů dál se týčící Sněžka. Pokud jste přijeli bez kola a rádi byste se projeli, můžete si ho zapůjčit v některé z místních půjčoven nebo zvolit koloběžku a bez námahy se svízt z kopce. Po známých krkonošských centrech vás v létě rozveze TOURBUS  nebo CYKLOBUS, oba staví vedle CHALLUPY. 

Děti jsou pro nás prioritou. Pro děti jsme připravili dětský koutek na hraní v přízemí, dětské hřiště a domeček na zahradě (dětská postýlka a jídelní židlička zdarma). Pro dospělí doporučujeme apartmán se soukromou terasou s výhledem na řeku Úpu, kde Vás děti ani sousedé nebudou rušit. Využít můžete i relaxační koutek s pomůckami na cvičení a knihovničkou v podkroví.

VŠE jenom pár kroků...K snídani (15 m) pro čerstvé pečivo či buřty navečer na opekání si skočíte naproti do vyhlášeného řeznictví Motyčka. Pro informace (80 m), kam se vydáte na výlet, do infocentra Veselý Výlet. Na točené pivo (150 m) a řízek si zajdete do místní restaurace.

MOOOC děkujeme všem našim hostům, že se k nám vracíte znovu a znovu.

Kontakt: challupa@email.cz (Telefon +420 721 678 757)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace